T.E.A. Time
WIĘCEJ NIŻ PUB!

T.E.A. Time jest w pełni operacyjnym browarem rzemieślniczym oraz pubem w jednym!

Bar


Naszym barem rządzi piwo. Możesz zakosztować ośmiu rodzajów real ale serwowanych z angielskich ręcznych pomp, a także innych rzemieślniczych piw lanych. Wszystkie nasze piwa podajemy w brytyjskich szklankach mieszczących jedną pintę (13% więcej piwa niż w szklance 0,5 litra). Serwujemy także polski cydr i czeskie lagery. Nasi klienci, wśród których znajdziesz zarówno lokalnych mieszkańców, jak i turystów, tworzą wyjątkową atmosferę w pubie. Dzięki niej poczujesz się jak w domu i będziesz mieć okazję do ciekawej rozmowy.

Nasz Tap Room


Przylegający do baru tap room posiada wysokie stoły i komfortowe krzesła. Jego wystrój pozwala gościom bliżej poznać historię brytyjskiego browarnictwa, na którym się opieramy..

Górna sala


Główna górna sala jest jasna i przestronna. Znajdziesz w niej ławy i długie stoły idealne dla większych grup oraz gości lubiących gry planszowe – po dodatkowe gry wystarczy zgłosić się do obsługi za barem.

Część podziemna


Wycieczka na dół, do naszej piwnicy, jest nieodzowną częścią wizyty w T.E.A. Time. Oprócz zwiedzenia warzelni i chłodni możesz tu pograć w rzutki, oglądać sport na żywo w TV, dowiedzieć się więcej na temat warzenia naszych piw i oglądnąć nasze dyplomy i certyfikaty.

Ogródek


Ustawione za zewnątrz stoły i krzesła zapewniają idealne miejsce aby usiąść ze szklanką orzeźwiającego piwa i chwilę poobserwować malowniczą część Krakowa, w której znajduje się nasz pub.

Nasz zespół


Nasz przyjazny i pełen pasji zespół jest integralną częścią historii T.E.A. Time. Mamy nadzieję, że już wkrótce do nas wrócisz!

Wpadnij na piwo, zostań na wiele więcej!